NAPŘÍČ ŠKOLOU
Zápisy do mateřské školy
Zápisy do mateřské školy
Druhé setkání školy NANEČISTO

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Bandita nebo hrdina?

Bandita nebo hrdina?

Těšínské divadlo praskalo dne 22.února ve švech. Všichni se totiž přišli podívat na představení s názvem Balada pro banditu. Muzikál plný emocí, strachu a výborné atmosféry doplněný o perfektní herecké výkony. Příběh pojednával o vojáku Nikolovi, který utekl ze svého pluku za milou Eržikou. Jeho cesta byla doprovázena všelijakým nebezpečím. S četníky a Magerim v patách prožíval Nikola těžké chvíle. Nikolovo loupežnictví zase trápilo jeho milou Eržiku. No prostě zhlédli jsme jedinečný muzikál plný akce, nebezpečí, překvapení, a dokonce i střelby. Určitě jedno z vydařených představení Těšínského divadla.

Za všechny žáky 8. a 9.ročníků    Amálie Sikorová

Balada pro banditu mne obohatila svým hlavním tématem a to je přátelství a zrada. I když pro nás někteří znamenají hodně, nemají problém nás vyměnit za peníze. Vzbuzuje ve mně otázky ohledně lidí kolem mě - komu bych měl důvěřovat a komu ne.                                          (Matouš Orság, 9. roč.)

Balada mě obohatila v tom, jak je láska silná. Uvědomil jsem si, že peníze jsou jedním z největších lákadel pro lidi, že i věrní přátelé kvůli penězům mohou zradit.                                                               (Lukáš Sikora, 9. ročník)
Balada pro banditu