Přírodovědná učebna

V rámci projektu, Modernizace výuky na základních školách v Třinci, reg. č. CZ.1.10/2.1.00/30.01560, který pro školy získalo město Třinec, byla na naší škole vybavena nová Přírodovědná učebna.

Projekt byl financován z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko.

Vedle vybavení materiálního stoly a židle pro žáky a přírodovědných pomůcek, jsme získali také vybavení multimediální.

V učebně je tak nová interaktivní tabule, osm notebooků připojitelných k měřícím přírodovědným čidlům, elektronické mikroskopy,  32 tabletů pro žáky. Pro záznamy badatelských činností v učebně jsme získali také fotoaparát a tiskárnu s kopírkou.

Veškeré vybavení bude využito především ke zkvalitnění a obohacení výuky přírodopisu, ale také dalších přírodních oborů.

Mimo běžnou výuku budou v učebnách probíhat zájmové a volnočasové aktivity  např.  přírodovědný kroužek.