„Víčko k víčku pro Mišičku“

Víčko k víčku pro Mišičku“

Chtěli bychom moc poděkovatvšem studentům a lidem ze Základní školy Koperníkova, kteří se zapojili do sběru víček. Vaše pomoc pro nás hodně znamená a jsme rádi, že jste si na Michalku vzpomněli. Víčka, která jste nasbírali, pomůžou Michalce opakovat léčebnou rehabilitaci v Klimkovicích a také pomohou při hledání neznámé nemoci, která Michalku trápí. Je neuvěřitelné kolik se Vám podařilo nasbírat víček. Každé víčko, které je v pytli, je pro nás i duševní oporou a nadějí pro Michalku. Nelze ani slovy vyjádřit, co pro nás Vaše pomoc znamená.

Všem moc děkujeme rodiče Michalky.

Informace o tom jak se  Míše daří najdete na     www.michalka-dmo.webnode.cz