RECITAČNÍ SOUTĚŽ (2.stupeň)

13. 2. 2017 se sešlo několik příznivců pěkných básní a prózy ve školním kole recitační soutěže. Účastnice si připravily dva zajímavé texty a přednesly je ostatním. Výkony hodnotila porota ve složení V. Dittrichová, J. Kufová a svůj názor vyslovila také paní ředitelka Z. Plošková, která se na své žáky přišla podívat.

Mezi žákyněmi se nejvíc dařilo Anetě Šebestové ze 6.A, na druhém místě ji následovala Tereza Bugajová ze 7.A třídy a třetí místo obsadila Tina Kajfoszová ze 6.A. Byly jim předány diplomy a drobné věcné ceny a všechny tři budou reprezentovat naši školu v obvodním kole soutěže ( 22.2., DDM Třinec). Ostatní soutěžící byly oceněny pochvalnými listy a drobnými sladkostmi.

Děkuji všem za snahu, za přípravu i účast v této soutěži a věřím, že v příštím roce se připojí další nadšenci.

Mgr. J. Kufová