ATLETICKÝ 3-BOJ 1. STUPNĚ

V úterý 20.6. se konal atletický 3–boj dětí 1. stupně. Této soutěže se zúčastnilo 9 škol z Třince a okolí. Naše škola si vedla velmi dobře, v celkovém umístění skončila na 3. místě. Naši školu reprezentovali: za 1. třídy Kateřina Podermanská a Matěj Ščigel, 2. třídy Natálie Štelbacká a Jakub Klimek, 3. třídy  Linda Czyžová a Matěj Strokosz, 4. třídy  Dominika Gillová a Petr Stonavský, 5. třídy Radka Štangová a Daniel Bilko.

Nejlepší výkony podali naši druháci, kteří se umístili i na celkovém 1. místěNatálie Štelbacká (1. místo hod míčkem, 2. místo skok do dálky, 2. místo běh na 50 m), Jakub Klimek (1. místo dálka, 1. místo běh, 4. místo míček) a za 5. třídy Daniel Bilko, také celkově 1. místo (1. místo míček, 2. místo běh a 4. místo skok do dálky). Celkově 3. místo získala Linda Czyžová a Matěj Ščigel. Radka Štangová a Petr Stonavský se umístili na 3. místě v běhu na 50 m, Dominika Gillová zvítězila v hodu míčkem.

Oceněným gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.