Přihlášení

PŘEDŠKOLÁCI NA NÁVŠTĚVĚ V PRVNÍ TŘÍDĚ

V úterý 7.listopadu přivítali prvňáčci ve své třídě vzácné hosty. Navštívit nás přišli kamarádi předškoláci z Mateřské školy Kopernikova. Děti našim hostům zazpívaly anglickou písničku a také předvedly, jak krásně už dovedou číst. Zahanbit se však nenechali ani předškoláci. Zahráli si na zvířátka a poznávali první písmeno ve slově. S pomocí svých kamarádů prvňáčků četli písmena a také se naučili používat krokovací pás. Hodina nám utekla jako voda. Doufáme, že se předškolákům ve škole líbilo a už se těšíme, až se s nimi znovu setkáme.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu