Přihlášení

OKRESNÍ KOLO V BASKETBALE STARŠÍCH CHLAPCŮ

V pondělí 12.3.2018 se v tělocvičně naší školy konalo okresní kolo v basketbale starších chlapců. Naši chlapci zaznamenali 2 výhry a 2 porážky a obsadili konečné 3. místo. S vítězným Jablunkovem kluci prohráli o 2 body, s druhým Frýdkem prohráli o 3 body, vítězství zaznamenali s Hnojníkem a Paskovem. Z těchto výsledků je patrné, jak turnaj byl vyrovnaný.  Naši školu reprezentovali Jakub Houška, Jakub Molin, Lukáš Bora, Michal Moškoř, Dominik Cedro, Marek Strokosz, Dominik Votava. Dominik Leščuk, Daniel Sniegoň a Karol Csicsola. Všem chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu